Spaudos rūšys

Jūsų poreikiai diktuoja spaudos rūšis.

Spaudos rūšis priklauso nuo tiražo (kiekio), formato, norimo popieriaus, spalvų kiekio.

Tokios yra esminės spaudos rūšys:

  • Ofsetinė, litografinė, cilindrinė spauda (offset, lithography) – spausdinama su cilindrinėmis staklėmis, pigesnis bei greitesnis variantas kada yra daugiatiražė spauda (kada užsakymo kiekis yra didesnis nei 2 000 ar 5 000 vienetų, priklausant nuo užsakymo tipo). Šiuo būdu yra spausdinamos knygos, laikraščiai, žurnalai, katalogai. Šiam darbo tipui yra reikalinga formų gamybą, tai dažniausiai yra metalinė skarda, ant kurios atspausdinamas tam tikras dizainas, jis vėliau yra naudojamas spaudos procese. Spausdinama dažniausiai CMYK formatu, RGB maketai dažnai netinka.
  • Skaitmeninė plačiaformatė spauda (digital printing) – spauda, kada nėra reikalinga forma ir yra naudojamas skaitmeninis dizainas. Tai yra didžiausias konkurentas ofsetinei spaudai, nes leidžia žymiai pigiau atspausdinti mažesnius tiražus. Skaitmeninės staklės yra tiesiog aukštos kokybės spausdintuvai. Šis spausdinimo būdas taip pat suteikia galimybę spausdinti ant tentų, tekstilės, PVC plevės.
  • Fleksografinė spauda (spauda (digital printing) – spauda, kada nėra reikalinga forma ir yra naudojamas skaitmeninis dizainas. Tai yra didžiausias konkurentas ofsetinei spaudai, nes leidžia žymiai pigiau atspausdinti mažesnius tiražus. Skaitmeninės staklės yra tiesiog aukštos kokybės spausdintuvai.

This is custom content in the footer.

No canvas data received.